بازدید اساتید بین‌المللی بازاریابی و فروش از آژانس تبلیغاتی بادکوبه | وبلاگ آژانس تبلیغاتی بادکوبه

بازدید اساتید بین‌المللی بازاریابی و فروش از آژانس تبلیغاتی بادکوبه

تیرماه سال جاری، چند تن از اساتید و سخنرانان حاضر در «سومین همایش بین‌المللی مدیریت فروش و بازاریابی در دوره‌ی رکود» از آژانس تبلیغاتی بادکوبه به عنوان خلاق‌ترین آژانس تبلیغاتی در ایران دیدن کردند.

محمد رضا بادكوبه مدير عامل موسسه روزگار طرفه و سخنرانان خارجی همایش بین‌المللی مدیریت فروش و بازاریابی در دوره‌ی رکود

محمد رضا بادكوبه مدير عامل موسسه فرهنگى هنرى روزگار طرفه و سخنرانان خارجی حاضر در «سومین همایش بین‌المللی مدیریت فروش و بازاریابی در دوره‌ی رکود»

در این دیدار که باهدف بررسی وضعیت صنعت و بازار تبلیغات و همچنین سنجش سطح تبلیغات رسانه‌ای در ایران صورت گرفت، آقایان فیل جونز Phil Jones ، رابرت کریون Robert Craven و استیو کلارک Steve Clarke  پس از بازدید از واحدهای مختلف مجموعه، در نشست و گفتگویی با حضور مدیران ارشد آژانس، آقایان محمدرضا بادکوبه و بابک بادکوبه شرکت نمودند.

ایشان در طی این نشست ضمن بیان دیدگاه‌ها و تجربیات خود در زمینهٔ بازاریابی و مدیریت فروش، خرسندی خود را از این دیدار و ساختار و جو موجود در آژانس ابراز داشتند.

پس از اتمام این گفتگو، اقدامات صورت گرفته توسط آژانس تبلیغاتی بادکوبه در زمینهٔ تبلیغات رسانه‌ای مورد مشاهده و بررسی این اساتید به نام قرار گرفت و مورد تحسین آنان واقع شد.

این اساتید تمایل خود را برای مطرح کردن وضعیت و کیفیت پروژه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی برپاشده توسط آژانس تبلیغاتی بادکوبه به عنوان نمونه‌هایی موفق در این زمینه، در «سومین همایش بین‌المللی مدیریت فروش و بازاریابی در دوره‌ی رکود» و همچنین در سخنرانی‌های آتی خود در نقاط دیگر دنیا اعلام نمودند.

در انتهای این برنامه، میهمانان حاضر هر یک به دست خط خود، یادداشتی را به پاس میهمان‌نوازی و در ستایش اقدامات صورت گرفته توسط آژانس تبلیغاتی بادکوبه (در حوزه تبلیغات و برندینگ) به یادگار گذاشتند.

فیل جونز برندهٔ عنوان بهترین سخنران سال اروپا در حوزهٔ فروش در سال ۲۰۱۲:

«دیدن کارهای فوق‌العاده‌ای که برای مشتریانتان انجام می‌دهید و کشف فرهنگ جذاب ایران، افتخاری واقعی برای من است. از مهمان‌نوازی شما سپاس گذارم. به درخشیدن ادامه دهید.»

دیدن کارهای فوق‌العاده‌ای که برای مشتریانتان انجام می‌دهید و کشف فرهنگ جذاب ایران، افتخاری واقعی برای من است. از مهمان‌نوازی شما سپاس گذارم. به درخشیدن ادامه دهید.

یادداشتی از فیل جونز برندهٔ عنوان بهترین سخنران سال اروپا در حوزهٔ فروش در سال ۲۰۱۲

رابرت کریون مشاور مدیریت و فروش کمپانیهای Airbus، HSBC،Shell و Virgin:

«آژانسی با شور و اشتیاقی واقعی در کارهایش. دیدن این همه کارهای خلاقانه‌ و در سطح جهانی برایم بسیار جذاب است. از خوش‌آمد گویی و مهمان‌نوازی گرم شما متشکرم. واقعاً با دیدن کارهای شما و نحوه انجام آن‌ها تحت تأثیر قرار گرفتم.»

آژانسی با شور و اشتیاقی واقعی در کارهایش. دیدن این همه کارهای خلاقانه‌ و در سطح جهانی برایم بسیار جذاب است. از خوش‌آمد گویی و مهمان‌نوازی گرم شما متشکرم. واقعاً با دیدن کارهای شما و نحوه انجام آن‌ها تحت تأثیر قرار گرفتم.

یادداشتی از رابرت کریون، مشاور ارشد در حوزه مدیریت و فروش

 استیو کلارک عضو هیئت‌مدیره موسسه جهانی فروش و بازاریابی:

«با سپاس از اینکه کارهای فوق‌العاده‌ی خودتان را با ما به اشتراک گذاشتید. ایده‌ها و اطلاعاتی که دادید بسیار مفید خواهد بود. با تشکر از مهمان‌نوازی واقعی و ایرانی شما.»

با سپاس از اینکه کارهای فوق‌العاده‌ی خودتان را با ما به اشتراک گذاشتید. ایده‌ها و اطلاعاتی که دادید بسیار مفید خواهد بود. با تشکر از مهمان‌نوازی واقعی و ایرانی شما.

یاداشتی از استیو کلارک، عضو هیئت‌مدیره موسسه جهانی فروش و بازاریابی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظرات (۴ نظر)

  1. مرضیه می گوید:

    عالی بود موفق باشید

  2. شیما کعبی می گوید:

    با سلام.من قصد دارم یک موسسه برگزاری همایش و سمینار در آبادان تاسیس کنم.به راهنمایی هاتون احتیاج دارم.
    کافیه بهم پیام بدید تا باهاتون تماس بگیرم و یا اگر مایلید ایمیل بفرستید