نگاه بادکوبه به مسئولیت اجتماعی

نگاه بادکوبه به مسئولیت اجتماعی

در اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران، نام بادکوبه به عنوان تنها آژانس تبلیغاتی، در میان کاندیدهای نهایی قرار گرفته است.

CSR

آژانس تبلیغاتی بادکوبه در حوزه فرهنگی، تاریخچه طولانی و پررنگی دارد. همین امر منجر به این شده است که به اطلاع‌رسانی‌های فرهنگی و فرهنگ‌سازی‌های اجتماعی توجه ویژه کند و پرداختن به مسئولیت اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار دهد. از صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی‌های مختلف گرفته تا مسائل خانوادگی مانند منع خشونت علیه زنان و حق برخورداری کودکان از آموزش. همچنین توجه به مسائل و مشکلات محیط زیستی مورد دیگری است که همیشه در تولیدات آژانس بادکوبه به آن توجه شده است.

باتوجه به این ذهنیت و رویکرد، طی سال‌های اخیر، سازمان‌هایی با دغدغه فرهنگی از جمله مشتریان همیشگی بادکوبه بوده‌اند. سازمان‌هایی مانند کمیته امداد امام خمینی، سازمان رسانه‌های دیجیتال، وزارت ورزش و یونیسف. در حال‌حاضر آژانس تبلیغاتی بادکوبه با پنج موسسه خیریه همکاری کرده و به آن‌ها خدمات مشاوره‌ای و اجرایی می‌دهد که از بارزترین آنها می‌توانیم به موسسه خیریه محک و بهنام دهش‌پور اشاره کنیم.

اما فعالیت‌های فرهنگی بادکوبه فقط محدود به ساخت آگهی نمی‌شود بلکه دامنه آن به محیط کاری بادکوبه نیز تسری پیدا کرده است. بادکوبه با نگاهی امیدوار به آینده‌ی مسئولیت‌های اجتماعی در ایران، استفاده بهینه از آب و انرژی‌های مختلف، تفکیک زباله‌ها، به حداقل رساندن مصرف کاغذ، توجه به محیط زیست و نمونه‌های مشابه دیگر را در محیط کاری، مورد توجه قرار می‌دهد.

مجموعه این فعالیت‌ها، هم به لحاظ قدمت و تاکید بر انجام و پیگیری آن در طول سال‌ها و هم از لحاظ تلاش برای اعتلای کیفیت، منجر به دریافت جایزه‌های فرهنگی متعدد از جشنواره‌های مختلف شده است. دریافت شاهین طلایی در بخش آگهی تلویزیونی با رویکرد فرهنگی  از دومین دوره جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران یکی از آن‌هاست.

در ادامه این موفقیت‌ها، در اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران، نام بادکوبه به عنوان تنها آژانس تبلیغاتی، در میان کاندیدهای نهایی قرار گرفته است. این رویداد با هدف ترویج و فرهنگ‌سازی مسئولیت اجتماعی ایرانی-اسلامی برگزار می‌شود.

این جایزه علاوه بر بخش اصلی که زیر نظر داوران آن اداره می‌شود، یک بخش جانبی نیز دارد که به مخاطبین این فرصت را می‌دهد از نقطه‌نظر خود، بنگاهی با بیشترین وفاداری به مسئولیت‌های اجتماعی را انتخاب کنند.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظرات (اولین نفری باشید که نظر می دهد)