گوش شنوای همه‌ی جامعه هستیم

بارها شده یک قطعه‌ی موسیقی در لحظه‌ی ناامیدی یا ناراحتی نجاتمان داده یا صدای دلنشین یک دوست به ما دلگرمی داده است. این یکی از نعمت‌های ارزشمند ماست که می‌توانیم صدای همدیگر را بشنویم. اما کسانی در اطراف ما زندگی می‌کنند که از این نعمت بی‌بهره‌اند یعنی ناشنوایان و چه خوب اگر همه‌ی ما فرصت شنیدن صداهای گوش‌نواز این جهان را داشتیم.

0000

ما در در آژانس تبلیغاتی بادکوبه در راستای عمل به وظایف اجتماعی خود و برای رسیدن به فرصت‌های برابر و ارزش‌های انسانی برای همه‌ی جامعه به تعهدات خودمان پایبندیم. یکی از همین وظایف این است که گوش شنوای آن‌هایی باشیم که برای شنیدن صدای جهان به حمایت و  دلگرمی ما نیاز دارند. به همین خاطر بنا به رسم همیشگی خانواده‌ی بادکوبه، دست در دست آن‌هایی گذاشتیم که برای اعتلای سرمایه‌های اجتماعی و سلامت انسان‌ها فعالیت می‌کنند.

معرفی بنیاد بخشش

بنیاد خیریه‌ی شنوایی‌بخشی شفا با نام اختصاری «بخشش» به عنوان یک سازمان مردم‌نهاد غیرانتفاعی-غیردولتی، بیش از ۴ سال است که برای کمک به بیماران نیازمند کاندید کاشت حلزونی شنوایی تلاش‌های ارزشمندی می‌کند. ما در همین مسیر تجربه و توانمان را به کار گرفتیم تا با راهکارهایی خلاقانه و برای رسیدن به جامعه‌ای شاداب و سلامت همراه خیرین این بنیاد قدم برداریم.

00000

بنیاد بخشش با اهداف رفع معضل ناشنوایی، ارتقاء سلامت و توانمندسازی، کشف استعدادها و شکوفایی جامعه هدف در جهت توسعه سرمایه‌های انسانی کشور گام‌های بزرگی برداشته و تلاش می‌کند تا با حفظ شان انسانی بیماران و خانواده‌های آنان، به ‌آن‌ها برای رسیدن به خودکفایی یاری رساند. خدمات بنیاد بخشش شامل شناسایی خانواده‌های نیازمند، مشاوره و پیشگیری، یاری مالی جهت انجام کاشت حلزونی و خدمات بعد از کاشت، تامین قطعات تحت پوشش حمایتی و همکاری با مراکز درمانی مربوطه در سراسر کشور است.

خدمات حمایتی بادکوبه برای بنیاد بخشش

ما با راهبردهای ارتباطی خلاق و خدمات حمایتی همچون مشاوره‌ی برندسازی و روابط عمومی، ساخت آگهی معرفی بنیاد و ترویج در رسانه‌ها این وظیفه را بر عهده داشتیم که پیام بخشش را با صدای رساتر و موثرتری به خیرین و نیز خانواده‌های نیازمند بیشتری برسانیم. ما بر این باوریم که آن‌چه انجام می‌دهیم یک وظیفه‌ی انسانی، اجتماعی و ملی است. تفکری که از آغاز شروع بادکوبه همراه ما بوده است. اما این مسیر طولانی نیازمند استمرار و همراهی ارگان‌های دولتی و مردمی خواهد بود تا آنچه تا به امروز اتفاق افتاده، بذری باشد در زمینی حاصل‌خیز و پربرکت که آینده را سبزتر و پرثمر خواهد ساخت.

فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی نیازمند آن است که همه با دغدغه‌ای مشترک برای آن گام برداریم تا روزی برسد که همه صدای همدیگر باشیم و برای هم‌صدا شدن هیچ سدی میانمان نباشد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

نظرات (اولین نفری باشید که نظر می دهد)